Vaše příspěvky


Přidat příspěvek
Martin | 18.09.2019 12:46:00
Ve školní jídelně vaří snad líp
Treska se zeleninou a salát je s tlustým bůčkem? A co ty nakrájené párky v jednom bezejmenném jídle? Špagety, bulgur a podobná jídla se roztékají na omastku. Nevypadá to moc dietně, ale zase je to poctívá česká kuchyně, tak snad to někomu chutná.
Odpověď:
Dobrý den Martine, asi jste si popletl stránky na které jste chtěl napsat:):) Na Váš příspěvek snad ani nemá cenu reagovat. S přátelským pozdravem Lucie Roubová

Marcela | 13.07.2019 09:54:00
Doporučuji
Chtěla bych poděkovat Lucce a všem,kdo se na krabičkách podílel, jídlo super, vždy čerstvý, moc dobrý, dovoz paráda, výborná domluva. I když jsem o víkendu hodně hřešila, tak jsem se dala dohromady a cítím se mnohem líp.Učitě se zase někdy ke krabičkám ráda vrátím. Děkuji všem.....Marcela
Míša | 09.05.2018 19:35:00
Doporučuji
Opravdu moc chválím krabičky jídlo velmi dobré , právě dokončují druhý týden a cítím se skvěle asi 4 kg dole ;-) opravdu velký dík a určitě i nadále pokračuji ;-) všem moc doporučuji :-)
Honza | 02.05.2018 10:15:00
Jen slova chvály
Hezký den všem,Jsem na konci prvního týdne a zatím opravdu výborné. Měl jsem z toho trochu strach, ale určitě hodlám pokračovat. Jo pravda ta mrkev s hráškem a kukuřicí mi dala dost zabrat, protože to prostě nemám rád a s jídlem prostě problém občas mám. Tak uvidíme v dalších týdnech :-)
Katerina | 19.04.2018 19:39:00
Doporučuji
Jídlo vynikají, za 5 týdnu jsem zhubla 5 kilo. Baví mě pestrost jídla a jeho kvalita. Mohu jen doporučit, určitě s krabičkami budu i nadále pokračovat. Komunikace je naprosto skvělá, když je potřeba dá se pozměnit místo doručení což je pro mě velké plus.

Doporučuji!
Eva Potěšilová | 09.01.2018 14:02:00
Poděkování
Milá Lucko, moc děkujeme za vánoční cukroví, bylo skvělé a zmizelo "kosmickou rychlostí". Všem, kdo chce mít chutné a krásné cukroví, navíc za bezkonkurenční cenu, mohu jen vřele doporučit!!! Kupovala jsem předtím i jinde, ale nebylo to ono.

Takže už se všichni těšíme na další vánoce.

Zdravím a přeji hodně nových zákazníků.

pa Eva
Jiřka | 13.04.2017 07:25:00
Velikonoce
Krásné Velikonoce celému týmu a hlavně Vám Lucko.

Vše je chutné a velikonoční menu super.
Mirka | 23.03.2017 23:03:00
4. týden na krabičkách
Můj pravidelný raport je zde - pro milou paní Lucii :)Tento týden mám pocit, že se to zlomilo až do opačného extrému - mám pocit, že jím pořád, že mám dost, že je toho hodně a že jsem plná :) Jídla jsou výborná, kombinace vyhovující, ochutnávám to, co jsem neznala, prostě vezu se na krabičkové vlně a je mi dobře !! :)Po necelém měsíci mám v pase mínus 11 cm :)Ale ještě víc mi dělá radost, že mám víc energie, radosti a míň řvu na děti ;) Prostě jsem víc trpělivá :))Takže - jedeme dál !!Děkuju za to, že jsem díky vám našla zdravou cestu k jídlu i sobě :)
Mirka | 16.03.2017 20:51:00
3. týden na krabičkách
Tak jsem tu s hlášením po téměř třetím týdnu krabičkování (a vzkazem pro váhavé :) )Jak řekl Frištenský na Severním pólu v jedné hře Járy Cimrmana: Ono to funguje !!! :))Okolí si začíná všímat, že jsem objemově trošku menší.Já osobně se cítím naprosto skvěle - mám víc energie a v pase o osm centimetrů míň.Tento týden ani žádná "hladová" krize.A to jsem si o víkendu dopřála sushi prasící večeři ;)Jídlo je perfektní, snídaně naprosto, jsem opravdu, paní Lucie, moc spokojená ! :)Tak za týden zase přijdu (a napište ještě někdo, přece nekrabičkuju sama:))
Mirka | 09.03.2017 13:05:00
Po dalším týdnu
Tak se opět hlásím - přesně po týdnu :)Docela bych tu uvítala nějaké maličké diskuzní forum, občas se s někým poradit, občas si sdělit dojmy.Tento týden vnímám jako poměrně "hladový" - nevím čím to je, minulý týden byl absolutně v pohodě, teď trošku sem tam krize.Snídaně jsou stabilně perfektní, svačiny také, obědy fajn, i když dřív bych snědla minimálně dvakrát tolik (no možná i třikrát :))), večeře mi sem tam chutově nesednou (ale to jsem zatím nerozklíčovala, kde je problém).Každopádně jsem ráda, že jsem Luckykrabičky u kamarádky našla a pokračujem !! :))
stránka: 1 2 3 4 5Nová otázka, příběh, komentář

Krabičková dieta Plzeň
604 528 051