O nás

 Zakladatelka

Jmenuji se Lucie Roubová, jsem zdravotní sestra s dlouholetou praxí a se získaným bakalářským vzděláním. Nabízím Vám své služby právě proto, že jsem první, na kom byly vyzkoušeny, a to s velkým úspěchem. Jelikož mám ráda kvalitu, vybírám denně čerstvé potraviny, ze kterých sama vařím. Snažím se o zdravé chutné jídlo a především o domácí kuchyni. Dále tvořím jídelníčky s počítáním kalorií. Za velkou výhodu považuji, že jídlo rozvážím sama, proto jsem v neustálém kontaktu se zákazníkem a mohu zodpovědět veškeré dotazy přímo a osobně.

Vaše Lucka :)

Naše služby

S mojí zásilkovou službou se postarám o vše. Je to jednoduché a pohodlné. Dodávám lahodná, zdravá jídla přímo k vašim dveřím, takže není potřeba kupovat žádné jiné potraviny a tím pádem ušetříte i své peníze. Vaše pokrmy jsou čerstvě připraveny každý den, jen z těch nejlepších surovin, aby poskytovaly maximální dávku správné výživy, ale i skvělou chuť. Jídla jsou připravena rovnou ke konzumaci.Jednoduše ohřejete a užíváte si!

Žádná deprivace, žádné pocity viny, jen dobře vyvážená kontrolovaná porce jídla ( nemusíte počítat kalorie). Najíte se opravdu dobře a ve správném množství. Dodávám skutečně čerstvé potraviny plné živin, čili nemusíte stravu nahrazovat koktejly a jinými doplňkovými produkty.

Krabičková dieta Plzeň